AKTUALNOŚCI

Prasówka majowa

14.05.2018

Gdzie pojawiliśmy się w ostatnim czasie? Kto o nas mówił?

Poniżej znajdziecie kilka linków do prasy i radia, gdzie możecie o nas poczytać lub posłuchać:

Naszymi głównymi kanałami informacyjnymi są nasze profile społecznościowe: Twitter @Greenfield_Conf oraz Facebook. Właśnie tam znajdziecie zawsze najświeższe informacje.

Do zobaczenia na konferencji!

Startujemy z pierwszą edycją konferencji Greenfield 2018

15.01.2018

Programowanie się znudziło? Maj już zaplanowany? Mamy nadzieję, że nie ;)

Od czerwca 2017 roku wspólnie z organizatorami i członkami zielonogórskich meetupów [email protected], Zielona Góra JUG i UX Zielona Góra organizujemy pierwszą dużą konferencję w województwie lubuskim - Greenfield. Konferencja odbędzie się 19 maja 2018 (sobota) i będzie trwała cały dzień.

Na scenie Greenfield będzie wielu wspaniałych prelegentów oraz tacy, których się nie spodziewacie ;)
Omówimy sobie takie tematy jak: machine learning, serverless, blockchain, sagi, strumienie, reaktywność, architektura, virtual reality i wiele innych.
Po więcej informacji i zapisy zapraszamy na zapisy (ilość miejsc ograniczona) i widzimy się na konferencji ;)

Konferencję chcielibyśmy organizować cyklicznie raz w roku, a więc wszystko w naszych i Waszych rękach. Popularność konferencji z pewnością przysłuży się dalszemu jej rozwojowi na kolejne lata.

Organizatorzy GreenfieldConf

Partnerzy Diamentowi wspierają naszą konferencję

12.01.2018

W październiku, listopadzie i grudniu do partnerstwa Diamentowego przystąpiły trzy firmy, bez których ta konferencja nie mogłaby się odbyć:

  1. GlobalLogic
  2. MetaPack Sp. z o.o.
  3. Transition Technologies PSC
Dzięki nim zrealizowaliśmy nasze podstawowe cele osiągnięcia minimalnego budżetu konferencji, od którego możemy kontynuować dalsze przygotowania.

Dzięki nim konferencja będzie atrakcyjna, ponieważ będą aktywnie uczestniczyli w konferencji dzięląc się z nami swoimi tematami na scenie konferencji oraz doświadczeniami jakie posiadają w świecie dev technologii.

Dzięki nim będziemy mogli się rozwijać i bawić nie tylko w dev gronie z naszego miasta, ale również w gronie osób z woj. lubuskiego i całej Polski.

Warto nadmienić, że wśród naszych partnerów (sponsorów) może być 5 poziomów partnerskich:

  1. Diamentowy
  2. Złoty
  3. Srebrny
  4. Brązowy
  5. Patronat medialny

Firmy wyżej wymienione znane są już nam (jako organizatorom lokalnych dev meetupów) z wcześniejszych eventów, które organizowaliśmy przez ostatnie lata na lokalnych dev meetupach takich jak [email protected], Zielona Góra JUG czy UX Zielona Góra.

Cieszymy się, że nadal wspierają różnego rodzaju programistyczne inicjatywy, wspomogając tym samym nasz rozwój.

Liczymy na większą ilość firm ze świata IT, które będą chciały wesprzeć konferencję Greenfield. Serdecznie zapraszamy wszystkich do współpracy. Z pewnością w kolejnych miesiącach będziemy odwiedzali kolejne miejsca i zapraszali to budowania tego wspaniałego wydarzenia tak, aby zdobywało swoją popularność i poszerzało możliwości z roku na rok.

CFP otwarte - nowi prelegenci decydują się na wystąpienie u nas

12.01.2018

Na scenie wystąpią prelegenci tacy jak Jarosław Pałka, Piotr Stapp, Dominik Stawicki, Paweł Przybyła, Piotr Bubacz czy Tomasz Łączkowski.

Kolejni są w drodze!

CFP (Call For Papers) cały czas jest otwarte, aż do całkowitego zapełnienia agendy.

Na koniec marca 2018 planujemy wybrać ostatnie tematy, które pojawią się na konferencyjnej scenie Greenfield. Dlatego jeśli chciałabyś/chciałbyś wystąpić na naszej scenie to nie zwlekaj i wchodź na stronę CFP, na której opisane jest wszystko to, co jest jest potrzebne, abyś mógł przystąpić do CFP.

Jest tak wielu wspaniałych ludzi oraz tematów, że z pewnością będziemy mieli problem, aby wybrać te jedyne 14-16 tematów.

Tylko w tym miesiącu wybraliśmy już 5 tematów, które pojawią się 19 maja. Wszystkie widoczne są już w agendzie, dostępnej tutaj.