Mroczne widmo monolitu – komunikacja z głową w chmurach

Dziennik kapitański data gwiezdna 20151212 09. Dzisiaj napisałem moją pierwszą aplikację w chmurze.

Pytanie 1: jak ją mam tam umieścić? Czy muszę mieć znajomego w NASA, czy wystarczy w Bajkonurze? I gdzie jest Bajkonur?

Pytanie 2: jak już ją tam umieszczę to jak mam ją monitorować? Czy wystarczą znaki dymne?

Pytanie 3: jak mam ją skalować? Czy szkło powiększające da radę?

Jeśli też szukasz znajomego w NASA, ogniska lub szkła powiększającego, to zapraszamy na prezentacje jak w MetaPack tworzymy, udostępniamy i utrzymujemy aplikacje w chmurze. Pokażemy, jak działa Infrastructure as Code i jak monitorujemy wysokodostępne rozwiązania obsługujące największe marki e-Commerce na całym świecie za pomocą platformy NewRelic.

powrót
Piotr Bubacz Piotr Bubacz

Solution Architect w Metapack Poland Sp. z o.o.

Paweł Przybyła Paweł Przybyła

Z branżą IT związany od 17 lat. W tym czasie miałem swój udział w budowaniu systemów IT jako programista, tester, analityk wymagań. W pewnym momencie chciałem mieć większy wpływ na pracę całego zespołu.

Jako certyfikowany Scrum Master pomagałem budować efektywnie działające zespoły. Jestem entuzjastą prawdziwego Agile - zwinności nie zapewnią same ceremonie i narzędzia. Kluczowe są wspólne wartości, standardy techniczne, zaangażowanie i efektywna komunikacja.

Jestem zwolennikiem i propagatorem automatyzacji, Continuous Integration oraz Continuous Delivery.

Obecnie jak dyrektor odpowiedzialny za rozwój Platformy w MetaPack Polska staram się być liderem i tworzyć odpowiednie środowisko pracy dla małych, wskroś-funkcjonalnych zespołów, które mają wpływ na rozwój produktów, których są właścicielami.